Telefon całodobowy  tel. 604 916 559

Śpieszmy się kochać ludzi

tak szybko odchodzą…

Usługi pogrzebowe – Novago Złotów

 

Uroczystości pogrzebowe wszystkich rodzajów

Zakład Pogrzebowy Novago Złotów organizuje z należytą starannością i dbałością o detale pogrzeby wszystkich wyznań. Zapewnia kompleksową obsługę począwszy od formalności, poprzez transport, przygotowanie zwłok, wybór wszystkich akcesoriów w tym wieńców i wiązanek, przygotowanie miejsca pochówku, usługi modlitewne, uroczystości pogrzebowe.

Międzynarodowy i krajowy przewóz zwłok

Zapewniamy obsługę formalno-prawną oraz transport zwłok z zagranicy lub z dowolnego miejsca w Polsce.

Akcesoria pogrzebowe, dewocjonalia, trumny i urny

W siedzibie zakładu możecie Państwo zapoznać się z pełną ofertą akcesoriów pogrzebowych, takich jak: trumny, urny, krzyże, tabliczki, różańce czy modlitewniki. Nasi pracownicy chętnie pomogą i doradzą w doborze produktów, spełniających Państwa oczekiwania.

Oprawa florystyczna pogrzebu

Angażujemy się w każdy szczegół związany z ceremonią pochówku, włączając w to przygotowanie florystyczne ceremonii ostatniego pożegnania. Dzięki posiadanej kwiaciarni, zapewniamy najwyższą jakość i trwałość kompozycji, które szybko i sprawnie dopasowujemy do preferencji klientów.

Pomoc w organizacji poczęstunku po pogrzebie

Pragniecie Państwo zaprosić rodzinę i delegacje na poczęstunek po uroczystości pogrzebowej? Pomożemy w wyborze lokalu i ustaleniu szczegółów poczęstunku z właścicielem lokalu.

Administracja cmentarza komunalnego w Złotowie

Novago Złotów Sp. z o.o. od wielu lat zajmuje się administracją cmentarza komunalnego w Złotowie, w związku z tym w siedzibie firmy przyjmowane są wszelkie wnioski dotyczące rezerwacji miejsc grzebalnych oraz wszelkie formalności związanych z miejscem pochówku.

Kremacje

Kremacja zwłok? Nasza firma zorganizuje transport oraz kremację w profesjonalnym krematorium oraz załatwi związane z tym formalności.

Sprzątanie grobów

Novago Złotów Sp. z o.o. oferuje Państwu usługi związane z utrzymaniem czystości i porządku na grobach oraz całoroczną opieką nad ich stanem i wyglądem. W ramach tej działalności proponujemy m.in.: sprzątanie grobu po pogrzebie, kompleksowe sprzątanie grobu wraz z zapaleniem zniczy i ustawieniem kwiatów i wiązanek w uzgodnionych terminach. Prowadzimy nadzór nad postawieniem nagrobka oraz jego stanem technicznym. Umożliwiamy dowolny dobór czynności w ramach zamówienia.

Więcej informacji  na temat świadczonych przez nasz zakład usług uzyskacie Państwo od pracowników Zakładu Pogrzebowego Novago Złotów.

Cennik: Pobierz pdf

Kontakt:
880 528 801, lub 604 916 559
e-mail: dorota.byzdra@novago.pl